صنایع غذایی

صنایع غذایی

به گزارش گروه تولیدی و صنعتی ارکان فلز /

دستگاه های ارکان فلز برای تولیدات صنایع غذایی

بخش صنایع غذایی نه تنها با بالاترین استانداردهای کیفیت و بهره وری بلکه با رعایت مقررات سخت بهداشتی سازماندهی می شود. با بیش از سه دهه تجربه در صنعت ، ارکان فلز شریک قابل اعتماد شما هنگام فرآوری ، تولید و بسته بندی غذاهای مایع تا نیمه جامد است - از فرآوری قطعات میوه و سبزیجات گرفته تا تولید خردل ، کچاپ و مایونز، کرمفیل و ژل کیک

کارشناس شما برای تولید مواد غذایی مایع تا نیمه جامد

انجام عمل دیسپرسیون ، هموژناسیون و امولسیون همزمان و تولید خمیر یا قارچ از محصولات جامد در تولید مواد غذایی نیازمند دامنه بسیار وسیعی است . دامنه محصولات ارکان فلز نیز به همان اندازه گسترده است . همه دستگاه ها و میکسرهای هموژنایزر شرکت ارکان فلز یک چیز مشترک دارند : راه حل های فنی ما ، به طور مداوم کیفیت و کارآیی بالا را با سهولت استفاده و سهولت نگهداری ترکیب می کند که نکته بسیار حائز اهمیتی در زمینه حساس و ویژه صنایع غذایی است .

ارکان فلز در صنایع غذایی ، کیفیت عالی در هر میکس 

کیفیت و بهداشت در مورد صنایع غذایی یک اولویت است. عمل میکس ملایم یکی از عوامل موفقیت اساسی در تولید مواد غذایی است. به همین دلیل تقاضای زیادی برای راه حل های فرآوری امن مواد وجود دارد که می تواند نوآوری ها را در صنعت مواد غذایی کنترل کند.

کارشناسان ما به مشتریان این امکان را می دهند تا ایده های خود را به سرعت و انعطاف پذیری بالا به محصولات جدید تبدیل کنند . مشاوره در حین ساخت و ارائه راه حل های گوناگون توسط کارشناسان به آنها کمک می کند تا از روند بهینه گردش کار تولیدی خود اطمینان حاصل کنند.

 
دستور العمل های جدید در حفظ فضای رقابتی در تولیدات صنایع غذایی تعیین کننده هستند . محصولات و برند ها با سلیقه های جدید و عملکردهای مختلف به روز می شوند . نه تنها ویژگی های محصول بلکه مزایای اضافی مورد نظر نیز باید در نظر گرفته شود ، خصوصاً در مورد ترکیبات پودری و جرمهای خشک . در اینجا همیشه نتایج جالب حاصل می شود ، به عنوان مثال ، فرآیندهای نوآورانه میکس و هموژن. در مراکز کارشناسی ما ، دستور العمل ها آزمایشات گسترده ای را پشت سر می گذارند و فرآیندهای مربوط به میکس و همموژناسیون را می توان به خوبی تنظیم کرد. در عین حال ، جنبه های ایمنی مواد غذایی مانند جلوگیری از آلودگی محصول با گرد و غبار نیز می تواند مورد توجه قرار گیرد.
راه حل مناسب عمل میکس و هموژناسیون باید طیف گسترده ای از نیازها را در محیط حساس فرآوری مواد غذایی برآورده سازد. مهم است که همیشه دمای صحیح حفظ شود تا از بین رفتن مواد مغذی و ویتامین های ارزشمند جلوگیری شود . انتخاب ابزارهای مناسب نقش مهمی در دستیابی به بهترین نتایج هموژناسیون بدون ایجاد اختلال در کیفیت مواد اولیه حساس دارد .
تضمین بهداشتی تجهیزات و ظروف ضروری است و میکسرهای هموژنایزر ارکان فلز راه حل های برجسته ای را ارائه می دهند. به عنوان مثال ، تمام سطحی که با محصول در تماس هستند از فلز ضدزنگ ( استنلس استیل ) ساخته شده اند . با بیش از 30 سال تجربه در زمینه فن آوری میکس و هموژناسیون همزمان و بسته بندی محصولات صنایع غذایی این اطمینان حاصل می شود که ماشین آلات ما نه تنها کیفیت برتر و استحکام را ارائه می دهند بلکه تمیز کردن آنها نیز آسان بوده و بنابراین به طور ایده آل با الزامات صنعت مواد غذایی مطابقت دارند. مشتریان ما از طیف گسترده ای از ماشین آلات مختلف با توان ها و حجم های متفاوت بهره مند می شوند ، این امر باعث می شود آنها بتوانند نوآوری های تولید را اقتصادی تر اجرا کنند و سریعتر آنها را به بازار برسانند.
 

 

مزایای میکسرهای هموژنایزر ارکان فلز

  • دسترسی بالا از طریق مهندسی قوی و آزمایش شده

  • زمان عدم دسترسی کوتاه از طریق شستشوی سریع و آسان 

  • کیفیت بالای میکس از طریق کنترل و استفاده از مواد اولیه بهینه

  • مصرف کم انرژی از طریق طراحی ابزارهای نوآورانه

  • راه حل های کاربردی بهینه از طریق آزمایش های طراحی شده سفارشی و فرآیندهای میکس و هموژناسیون

  • انعطاف پذیری بالا از طریق بهینه سازی میکسر هموژنایزر و کنترل مخزن

  • تنوع بالای محصول از طریق طیف گسترده ای از میکسرهای هموژنایزر برای انواع سایزها و حجم های مختلف

  • بهره برداری آسان از طریق میکسرهای هموژنایزر نوآورانه ارکان فلز

دانش ما برای چشم انداز شما

شرکت ارکان فلز همچنین درک عمیقی از آنچه برای میکس مواد غذایی لازم است ، دارد. کارشناسان ما با رویه کلیه محصولات و فرایندهای رایج در صنعت آشنا هستند . اگر راه حل مناسبی برای ایده جدید ندارید ، ما به شما کمک می کنیم بلافاصله طراحی کنید. برخی از نمونه های حوزه های تخصصی ما : تولید انواع سس های سرد و گرم ،کرم فیل قنادی ، ژل کیک ، سموم کشاورزی ، غذای کودک ، طعم دهنده ها ، مکمل های غذایی ، ویتامین و آبمیوه

ما نه تنها ماشین آلاتی با کارایی بالا عرضه می کنیم بلکه راه حل های بهینه برای استفاده در تولید مواد غذایی نیز ارائه می دهیم. در این بازار ، شرکت پیشرو ارکان فلز حداکثر بهره وری ، کیفیت میکس فوق العاده ، در دسترس بودن دستگاه و بهره وری از دانش بی نظیر و منحصر به فرد را برای نیازهای فردی در صنایع غذایی ارائه می دهد.

سرعت بازار نوآوری ها در صنایع غذایی را می توان با دستگاه های تخصصی و مهارت های ما افزایش داد. به همین دلیل شرکتهای پیشرو در صنایع غذایی در سراسر کشور از بهره وری و ایمنی فن آوری های اراکان فلز قدردانی می کنند :

میکسر های هموژنایزر تحت خلاء شرکت ارکان فلز

 VMH میکسر هموژنایزر تحت خلاء سری

VC میکسر هموژنایزر تحت خلاء سری

VX میکسر هموژنایزر تحت خلاء سری

برای دیدن دستگاه های بیشتر اینجا کلیک کنید 

اخبار مرتبط
ارسال نظرات
جدیدcaptcha
Contact-us