پمپ هموژنایزر سری RS

پمپ هموژنایزر سری RS برای امولسیون و تعلیق محصولات مایع و چسبناک

پمپ هموژنایزر سری RS

به گزارش گروه تولیدی و صنعتی ارکان فلز /

پمپ هموژنایزر سری RS

پمپ هموژنایزر سری RS برای امولسیون و تعلیق محصولات مایع و چسبناک در حوزه مواد شیمیایی ، دارویی ، آرایشی بهداشتی و همچنین در صنایع غذایی مناسب است .

کاربرد ها 

صنایع غذایی : انواع سس های سرد و گرم ،کرم فیل قنادی ، ژل کیک ، غذای کودک ، طعم دهنده ها ، مکمل های غذایی ، ویتامین ها ، آبمیوه

صنایع آرایشی بهداشتی : کرم پودرهای آرایشی ، رژلب ، ریمل ، چسب مو ، ماسک ، رنگ مو ، کرم ها ، رنگدانه های رنگ ، لوسیون ها ، خمیردندان ، شامپو

صنایع دارویی : کرم های پزشکی ، ژل ها و پمادها ، داروهای چشم و محصولات پوستی

صنایع شیمیاییچسب ها ، جوهر و گریس ، لاک ، ژل های میکروسیلیس در صنعت ساختمان ، هموژن هیدروکربن سخت ، کودها ، واکس کفش ، واکس ماشین ، سموم دفع آفات نباتی و سموم کشاورزی ، افزودنی های بتن ، هموژن ازوت وپودرلاستیکی ، هموژن ذرات نانو برای بهبود آسفالت

طراحی پمپ هموژنایزر سری RS

این دستگاه در اصل یک روتور / استاتور در یک سیستم چند محفظه است. در طراحی استاندارد ، این دستگاه ها برای نصب در سیستم های لوله کشی بسته در نظر گرفته شده اند. آنها همچنین می توانند در سیستم های پردازش خلاء به صورت افقی یا عمودی نصب شوند.

ابزار پراکندگی درجه بندی شده با ظرافت برای این سری در دسترس است . به عنوان مثال ، یک نسخه موجود با یک قیف داخلی در قسمت ورودی و پروانه قابل چرخش و خط تخلیه برای محصولات مایع و نیمه مایع وجود دارد . نسخه درون خطی عمودی برای محصولات چسبناک با ویژگی های جریان ضعیف است .

طراحی هموژنایزر درون خطی به لطف محفظه محصول ایده آل (بدون فضای مرده) و فناوری تمیز کردن ساده و مؤثر آن ، شرایط فوق العاده ای برای پردازش محصولات حتی بسیار حساس فراهم می کند .

نحوه کار

هموژنایزر In Line در اصل یک روتور / استاتور است . محصولی که مورد پردازش قرار می گیرد توسط یک پمپ تغذیه می شود . این محصول در محفظه اول مخلوط می شود و به میکسر هموژنایزر پمپ می شود . به لطف نیروهای برشی بالا ، دستگاه می تواند به امولسیون هایی با قطراتی به اندازه 1 میکرومتر (میکرون) برسد. مواد جامد پودری نیز به خوبی پراکنده ( Disperse ) می شوند.

 

برای دیدن مشخصات فنی و تصاویر پمپ هموژنایزر سری RS اینجا را کلیک کنید. 

اخبار مرتبط
ارسال نظرات
جدیدcaptcha
Contact-us